RealtySpace

Ev Alıp Satmanın
En Kolay Yolu! En Güvenilir Yolu! En Kullanışlı Yolu! En Etkin Yolu! En Hızlı Yolu! En Pratik Yolu! En Yeni Yolu! En Etkili Yolu!

RealtySpace

REALTYSPACE.COM NEDİR?

RealtySpace yeni nesil emlak ofisidir. Evini satmak isteyenlerle, ev almak isteyenlerin şimdiye kadar yaşadıkları sorunları çözmek için hayata geçirilmiştir. RealtySpace bir emlak ilan sitesi değildir. RealtySpace'da sadece satışı ve kiralaması için yetkilendirildiğimiz evler yer almaktadır.

SOKAK SOKAK EV DOLAŞMAYA SON

RealtySpace satışı ya da kiralanması için anlaşmış olduğu evlerin hem içinin hem de sokağının sizin için 3 boyutlu olarak çekimini gerçekleştirir. Böylece ilgilendiğiniz evleri görmek için sokak sokak ev dolaşma yükünden kurtulmuş olursunuz. Oturduğunuz yerden RealtySpace'da yayınlanan tüm evlerin içini dolaşabilir, kat planlarını görebilirsiniz.

ONLARCA EMLAK OFİSİ İLE UĞRAŞMAYIN

Standart emlak ofislerinin elindeki portföy ve müşteri potansiyeli çok sınırlıdır. İster evinizi satmak isteyin, isterseniz de yeni bir evi satın almak ya da kiralamak isteyin, bu süreç boyunca bir çok emlak ofisi ile görüşmek durumunda kalırsınız. Bunun aksine yeni nesil emlak ofisi RealtySpace ile çalıştığınızda bir çok emlak ofisi ile çalışma yükünden kurtulmuş olursunuz.

EN GÜVENİLİR ONLİNE EMLAK OFİSİ

Hem ev satarken hem de ev alırken görüştüğünüz kişilere güven duymakta sorun yaşayabilirsiniz. RealtySpace kurumsal kimliği ve sizi koruyan sözleşmeleri ile sizi bu kaygılarınızdan kurtarır. Amacımız hem satıcıların hem de alıcıların hiçbir güven kaygısı duymadan doğru alıcıyı ve satıcıyı bulmasını sağlamaktır. Bize 0 850 333 8822 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

SİZ DE YERİNİZİ ALIN!

İSTER EV ARIYOR OLUN, İSTER EVİNİ SATMAK YA DA KİRALAMAK İSTEYEN BİR EV SAHİBİ, İSTERSENİZ DE PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETMEK İSTEYEN BİR EMLAK DANIŞMANI OLUN, REALTYSPACE'DA YER ALARAK İŞLERİNİZİ HİÇ OLMADIĞI KADAR KOLAYLAŞTIRABİLİRSİNİZ!

Ev Sahipleri
Hızlı şekilde alıcı / kiracı bulun
Onlarca emlak ofisi ile ugrasmayin
Binlerce emlak danışmanına ulaşın
Ev gezdirme telaşına girmeyin
Ev Arayanlar
Hızlı şekilde hayalinizdeki evi bulun
Onlarca emlak ofisi ile ugrasmayin
Binlerce emlak portföyüne ulaşın
Ev gezme telaşına girmeyin
Emlak Danışmanları
Portföyünüz için alıcılar bulun
Binlerce emlak portföyüne ulaşın
Kendi işinizin patronu olun
Ev gezdirme telaşına girmeyin