EMLAK DANIŞMANLARI

REALTYSPACE.COM İLE İSTER MÜŞTERİLERİNİZE PORTFÖY, İSTERSENİZ DE PORTFÖYÜNÜZE MÜŞTERİ BULUN!

Portföyünüz İçin Kolayca Alıcılar Bulun

Emlak danışmanı olarak satışı ya da kiralanması için anlaştığınız portföyleri şimdiye kadar sadece üyesi olduğunuz emlak ilan sitelerine koyabiliyor, kapınızdan giren sayılı müşterilere gösterebiliyor ya da sadece tanıdığınız diğer emlak ofisleri ile paylaşabiliyordunuz. Bu nedenle de elinizdeki portföylere alıcı bulmanız çok zaman alıyordu. Artık elinizdeki portföyü RealtySpace ile paylaştığınızda RealtySpace bu portföyleri hem kendi sitemizden hem de sizin üye olmadığınız ilan sitelerinde de tanıtımını yapıyoruz. Ayrıca bünyemizdeki diğer emlak danışmanları ile paylaşıyoruz. Böylece bir anda ulaşabileceğiniz potansiyel müşteri sayısını katlamış oluyorsunuz. Bu sayede elinizdeki portföylere çok daha kısa sürede alıcı ya da kiracı bulabiliyorsunuz.

Binlerce Emlak Portföyüne Ulaşın

Elinizdeki portföye alıcı ve kiracı bulduğunuz gibi, kapınızdan içeri giren potansiyel alıcılar için de sadece elinizdeki ya da komşu emlak ofislerindeki portföyü göstermekle yetinmeyin. Kısıtlı portföyünüz içinde kapınızdan giren her kişiye uygun emlak bulunmayabilir. RealtySpace ile bünyemizdeki tüm portföyleri de sizinle paylaşıyoruz. Bünyemizdeki tüm evlerin 3 boyutlu çekimleri de bulunduğu için bulunduğunuz mahallenin, ilçenin hatta şehrin dışındaki portföyümüzü bile kapınızdan giren müşterilerinize gösterebilir ve onların hayallerindeki eve sizin sayenizde kavuşmalarını sağlayabilirsiniz.

Kendi İşinizin Patronu Olun

Emlak danışmanı olarak şimdiye kadar iki seçeneğiniz bulunuyordu. Ya bağımsız çalışarak çok kısıtlı bir portföye ve potansiyel alıcıya ulaşabiliyordunuz ya da bir emlak ofisi ile beraber çalışıp yine kısıtlı ama bağımsız çalıştığınıza kıyasla biraz daha fazla portföye ve potansiyel alıcıya kavuşuyordunuz. Bunun haricinde emlak ofislerinin size çok bir katkısı bulunmuyordu. RealtySpace'un bağımsız emlak danışmanı olduğunuzda hem özgür bir çalışma ortamına hem de klasik bir emlak ofisinin size sağlayabileceği portföyün ve potasiyel müşterinin çok daha fazlasına kavuşmuş oluyorsunuz. Eğer kendinizi portföy toplamak konusunda başarılı görüyorsanız sadece portföy toplayarak, ya da müşterilerle ilişkim daha iyi diyorsanız sadece mevcut portföy havuzuna müşteri sağlayarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Alt Danışmanlarınızın Satışlarından Komisyon Kazanın

RealtySpace emlak danışmanı olarak aktif olarak kendi çalışmalarınızın karşılığında kazanç sağladığınız gibi altınıza kendi ekibinizi kurarak, ekibinizin çalışmalarından da kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik altınızdaki ekibin de kendi altlarına ekip kurmalarını sağladığınızda yeni kurulacak bu ekibin de çalışmaları size pasif kazanç getirecektir. Bu bu şekilde sonsuza kadar devam edebilir. RealtySpace olarak ekibinizin kazancının %10'u kadar, bir alt ekibin %1'i şeklinde ekstra ödeme yapıyoruz. Bu bu şekilde en alta kadar devam ediyor. Böylece sizin kadar portföy kazandıran ya da satış yapan 10 ekip üyesi eklediğinizde otomatik olarak kazancınızı 2'ye, onlar da 10'ar ekip üyesi eklediklerinde kazancınızı 3'e katlamış olursunuz.

Sokak Sokak Ev Gezdirmekle Vakit Kaybetmeyin

Şimdiye kadar kapınızdan giren müşterileriniz ister ciddi alıcı olsun, isterse pazarda ne var görmek isteyen biri olsun, tek tek sokak sokak elinizdeki portföyleri gezdirmek zorunda kalıyordunuz. Bu da gündelik iş yükünüzün büyük bir kısmını oluşturuyordu. RealtySpace'un bağımsız danışmanı olduğunuzda portföyümüzdeki tüm evlerin ve sokaklarının 3 boyutlu çekimleri mevcut olacağı için artık potansiyel müşterilerinizi sokak sokak gezdirmek yerine, ofisinizdeki televizyondan ya da elinizdeki tabletten tüm portföyünüzü gezirebilirsiniz. Bu hem sizin değerli zamanınızı daha önemli işlere ayırmanızı sağlayacak hem de müşterilerinizin de hayatlarını kolaylaştıracaktır.

Müşterilerinizin İlgilendiği Evlere Teklif Gönderin

Şimdiye kadar ev arayan müşterilerinize elinizdeki portföyü gösteriyor, eğer elinizdeki portföyde ilgilerini çeken bir ev yoksa bu müşterinizi kaybediyordunuz. Sonrasında bu müşterinin aradığı evi bulup bulamadığının aktif bir şekilde takibini yapamıyordunuz. Artık RealtySpace'a aradığınız evlerin özelliklerini girdiğinizde RealtySpace sizin adınıza bunun takibini otomatik olarak yapıp sizi uygun evlerden haberdar edebilir. Aynı şekilde müşterilerinizin ilgilendiği evlerin fiyatları bütçelerinin üzerinde ise RealtySpace üzerinden bu evlere teklif gönderebilirsiniz. Ev sahipleri istedikleri süre içerisinde istedikleri fiyata alıcı bulamazlarsa sizin gönderdiğiniz teklifleri değerlendirip sonradan olumlu olarak da dönüş yapabilirler. Bu sayede müşterilerinize istedikleri evi istedikleri fiyata almalarını sağlayabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OLUN

Cep telefonunuza onay kodu gönderilecektir.
Cep telefonunuza gönderilen onay kodunu giriniz.