EV ARAYANLAR

HAYALİNİZDEKİ EVE REALTYSPACE.COM İLE KOLAYCA KAVUŞUN!

Hızlı Şekilde Aradığınız Evi Bulun

Şimdiye kadar kiralık ya da satılık ev aradığınızda bir sürü emlak ilan sitesinde saatlerce vakit harcamanız gerekiyordu. Binlerce ilan arasından aradığınız özellikte emlakları filtreleyip, sonrasında onlarca emlakçı ile bu evleri teker teker gezmeniz gerekiyordu. Gerek ilanların bir kısmının yanlış bilgiler içermesi, gerek kimi ilanların birden fazla yayınlanması harcadığınız zamanı daha da arttıran sebeplerdi. Artık RealtySpace ile tüm bu vakit kaybettiren uğraşlara son veriyoruz. RealtySpace'a üye olduğunuzda nerede nasıl bir ev aradığınızı bize söylüyorsunuz. Biz de kendi portföyümüzdeki evlerden sizin ihtiyacınıza uyan evleri periyodik olarak sizinle paylaşıyoruz. Böylece o site senin bu site benim, ya da o emlakçı senin bu emlakçı benim gezme derdi sona eriyor.

Komisyonsuz Satın Alın / Kiralayın

RealtySpace bir ilan sitesi değildir. Aksine kendi portföyündeki emlakları sizinle paylaşır. Klasik emlak ofisleri sizden her koşulda satın almak istediğiniz ev için satış bedeli üzerinden %3 komisyon talep etmektedirler. RealtySpace olarak biz de satıcılarımızdan ve alıcılarımızdan %3 komisyon talep etmekteyiz. Fakat isterseniz bu komisyondan kurtulabilir ve evinizi sıfır komisyon ile satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. RealtySpace her üyesine özel link vermektedir. Tek yapmanız gereken bu linki paylaşarak çevrenizdeki ev satmak ve almak isteyen yakınlarınızı RealtySpace'a üye yaptırmaktır. Sizin linkiniz üzerinden gelecek her üye size 100 TL para puan kazandıracaktır. Böylece yeterli sayıda kişi üye olduğunda hiç bir komisyon ödemeden evinizi satın alma ya da kiralama fırsatı yakalamış olursunuz.

Onlarca Emlak Ofisi Yerine RealtySpace İle Çalışın

Yeni bir ev satın almak ya da kiralamak için klasik emlak ofisleri ile çalıştığınızda her bir emlak ofisinin elindeki portföy limitli olacağı için hiçbir zaman bir emlak ofisi ile hayalinizdeki evi bulamazsınız. Böyle bir durumda da sokak sokak bir emlak ofisinden diğerine gitmek durumunda kalırsınız. Her yeni ofis de size ekstra zaman kaybettirebilir ve günün sonunda yine aradığınız evi bulamayabilirsiniz. RealtySpace ile çalışmaya başladığınızda aradığınız evin özelliklerini bizimle paylaşırsınız. Biz sizin adınıza hem mevcut portföyümüzde hem de sürekli eklenen yeni portföylerimiz içinde sizin hayallerinizdeki evi aramaya başlarız. İlgileneceğinizi düşündüğümüz evleri de sizinle paylaşırız. Siz de evinizin konforunda hayalinizdeki evi bulmuş olursunuz.

Binlerce Emlak Portföyüne Ulaşın

RealtySpace hem emlak portföyünü arttırmak hem de daha fazla potansiyel alıcıya ulaşmak için bünyesinde binlerce bağımsız emlak danışmanı barındırır. Böylece hayalinizdeki evi bulmak için klasik emlak ofislerinde olduğu gibi 5-10 emlak portföyü değil binlerce emlak portföyü içinde arama yaparız. Siz aradığınız evi bulmadan da aramayı bırakmayız. Bu da istediğiniz özelliklerde evi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlar.

Sokak Sokak Ev Gezme Telaşına Girmeyin

Satın alma ya da kiralama yapmadan önce emlak ilan sitelerinde bulduğunuz ya da emlak ofislerinin size önerdiği onlarca evi sokak sokak dolaşarak gezmek zorunda kalırsınız. Bir çok eve de daha girer girmez hayallerinizdeki ev olmadığını anlamış olursunuz. Bu süreç hem çok can sıkıcı hem de çok yorucu bir süreçtir. RealtySpace üzerinden emlak aradığınızda ise bu tarz dertlerle canınızı sıkmayız. RealtySpace satışı ya da kiralanması için anlaştığı tüm evlerin 3 boyutlu çekimlerini gerçekleştirir. Bu çekimler sayesinde siz değerli müşterilerimiz ilgilendikleri evlerin içerisini RealtySpace üzerinden kolayca görebilirler. Böylece sokak sokak ev dolaşmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca içinde oturulan daireleri görmek için randevulaşmak da her zaman bir iş yükü olmuştur. Hatta kimi zaman bu randevulaşma gerçekleşmediği için ilgilendiğiniz kimi evleri göremediğiniz ve almaktan vazgeçtiğiniz durumlar olabilir. RealtySpace'da böyle sorunlar olmayacağı için hayalinizdeki evi hiçbir zaman kaçırmamış olursunuz.

İlgilendiğiniz Evlere Teklif Gönderin

Sonunda bir çok seçenek arasından kriterlerinize uyan birkaç tane ev buldunuz. Fakat bu evler bütçenizin biraz üzerinde. RealtySpace ile ilgilendiğiniz evlere teklif gönderebilirsiniz. Ev sahipleri kendilerine gelen teklifleri değerlendirip, kimi zaman talep ettikleri fiyat yerine teklif ettiğiniz fiyatı kabul edebilirler. Yapmış olduğunuz tekliflerin tamamını RealtySpace üzerinde görebilir, artık ilgilenmediğiniz evler için teklifinizi geri çekebilirsiniz. Teklifiniz aktif olduğu sürece ev sahipleri istedikleri fiyata alıcı bulamadıkları durumda sizin teklifinize olumlu dönüş yapabilir ve istediğiniz fiyata hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OLUN

Cep telefonunuza onay kodu gönderilecektir.
Cep telefonunuza gönderilen onay kodunu giriniz.